Kim jesteśmy

Zespół Żłobkowo-Przedszkolny PICCOLO w Trzebownisku to miejsce położone zaledwie 6km od centrum Rzeszowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwa Dzieciom ciepły i bezpieczny świat, w którym mogą czuć się dobrze i odkryć to co wartościowe oraz poznać to, co mądre.

Drzwi naszego Żłobka otwarte są dla Państwa przez 12 miesięcy, prawie 365 dni w roku! Czekamy na Wasze Pociechy od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 17:00!

Nasza placówka mieści się w cichej okolicy, z dala od gwaru miejskiego, a jednocześnie z łatwym dostępem do atrakcji oferowanych przez Filharmonię Podkarpacką, czy teatry i kina w Rzeszowie. Posiadamy własny plac zabaw, który daje możliwość naszym podopiecznym bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także własne małe kino PICCOLO, gdzie nasi podopieczni mogą oglądać na dużym ekranie ciekawe i wartościowe bajki!

Aby umożliwić Państwu śledzenie na bieżąco życia naszej placówki oraz wszelkich wydarzeń, w których biorą udział Państwa dzieci, zapraszamy na naszą prężnie działającą stroną na Facebook’u!

Dlaczego my

• Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do rozwoju dziecka.
  • Absolwentów naszego Żłobka wyróżnia niezwykłe przygotowanie do dalszej edukacji.
  • Zadowolenie i radość dzieci są naszym priorytetem.
  • Dzięki kreatywności naszej Kadry rozwijamy pomysłowość i wyobraźnię podopiecznych.
  • Oferujemy wyżywienie dopasowane do potrzeb dzieci, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby dietetyczne.
  • Stały nadzór zapewnia bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
  • Personel PICCOLO otacza wszystkie dzieci ciepłem i miłością.