Kim jesteśmy

Zespół Żłobkowo-Przedszkolny PICCOLO w Trzebownisku to miejsce położone zaledwie 6km od centrum Rzeszowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwa Dzieciom ciepły i bezpieczny świat, w którym mogą czuć się dobrze i odkryć to, co wartościowe oraz poznać to, co mądre.

Drzwi naszego Przedszkola otwarte są dla Państwa przez 12 miesięcy, prawie 365 dni w roku! Czekamy na Wasze Pociechy od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 17:00!

Nasza placówka mieści się w cichej okolicy, z dala od gwaru miejskiego, a jednocześnie z łatwym dostępem do atrakcji oferowanych przez Filharmonię Podkarpacką, czy teatry i kina w Rzeszowie. Posiadamy dwa własne place zabaw, co daje możliwość naszym podopiecznym bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także własne małe kino PICCOLO, gdzie nasi podopieczni mogą oglądać na dużym ekranie ciekawe i wartościowe bajki oraz występy teatralne!

Jednocześnie informujemy, że udało się nam przygotować super atrakcyjną ofertę, ponieważ miesięczny pobyt dziecka w przedszkolu to tylko 280 PLN!!! Dzięki temu jesteśmy najtańszym przedszkolem prywatnym w Rzeszowie i okolicach. A mając na względzie wliczenie do podstawowej opłaty realizację programu zatwierdzonego przez MEN, wybrane zajęcia dodatkowe oraz zapewnienie wszelkich materiałów edukacyjnych, plastycznych, jak i kart pracy dla dzieci konkurujemy cenowo nawet z przedszkolami państwowymi. I to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów!

Aby umożliwić Państwu śledzenie na bieżąco życia naszej placówki oraz wszelkich wydarzeń, w których biorą udział Państwa dzieci, zapraszamy na naszą prężnie działającą stroną na Facebook’u!

Dlaczego my

• Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do procesu nauczania realizując projekty i programy autorskie.
  • Poprzez organizację i udział w wielu konkursach rozwijamy u naszych podopiecznych umiejętność zdrowej rywalizacji.
  • Zadowolenie i radość dzieci są naszym priorytetem.
  • Nasi wychowankowie wyróżniają się wiedzą i kreatywnością.
  • Oferujemy wyżywienie dopasowane do potrzeb dzieci, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby dietetyczne.
  • Stały nadzór zapewnia bezpieczeństwo naszym podopiecznym.
  • Personel PICCOLO otacza wszystkie dzieci ciepłem i miłością.